Login / New Account
Home>Bookshelf Speakers>Polk Audio>
Polk Audio TSX220B (BOX) Polk Audio TSX220B (BOX) Listed On 05.04.2019 15:49:00
Description Original Description is in Turkish, other language texts are translations and can contain errors. EnglishDeutschTurkish

TSX Serisi 

İlk ciddi hoparlörlerinizin gücü, sizi kayıtlı performansın sergilendiği sahneye taşıyacak olan, yeni baştan hayal edilip tasarlanmış TSx Serisinin gücüdür. TSx Serisinin yaratımında kullanılan tasarım ilkeleri, 40 yıl önce orijinal Monitor hoparlörlerimizi yaratırken kullandığımız prensiplerle aynıdır. Yalnızca odanıza değil bütçenize de son derece uygun olan yüksek performansa sahip ve ses teknolojisinde gelinen son noktayı temsil eden bu hoparlörlere güzel tasarımlı bir paket halinde sahip olabilirsiniz. Çok net. Çok basit. TSx hayalinizdeki eğlenceyi yaşatmak için tasarlanmıştır.         

Stiller değişir. İyi ses ise kalıcıdır.

İşte karşınızda Polk’un yeni TSx Serisi hoparlörleri. Ailemizin en yeni üyeleri eski Polk geleneğini sürdürüyor, ne de olsa armut dibine düşer: yüksek performans sergileyebilecek kalite standardında, şık bir görünümle ve işin özüne her zaman sadık kalınarak yaratılmış hoparlörler. Yüksek verimliliğe sahip TSx Serisinin belli başlı özellikleri arasında muhteşem kıvrımları ve zımparalanmış metalden şık görünümlü aksamları sayılabilir. İleri teknoloji ürünü bileşenleri arasında yer alan Dynamic Balance sürücüleri ve tweeterleri sayesinde bu hoparörlerden olağanüstü gerçekliğe sahip orta menzil ve dip sesleri, çok iyi harmanlanmış bir bas sesi ve inanılmaz detaylar elde etmek mümkün. Bu özelliklerin hepsi klasik Polk sesinin hizmetinde… Sonuç doğal bir açıklık, genişlik ve netlik hissi..

TSX220B

6 ½ inç sürücülü 2 yönlü hoparlör

Eğer bu hoparlörleri kurarasanız…

Müziğinizin veya film müziklerinin etkisini içinizde hissetmek istiyorsunuz ve bunun da tek yolu müzik kaynağından gelen sinyalleri gerçekçi biçimde ama yüksek bir ses seviyesinde yeniden üretebilen bir hoparlör kullanmanız. İster MP3 dijital, DVD, CD ve hatta isterseniz vinil plak kullanın, yeni TSx220B Raf Tipi Hoparlör gelen sinyallerle kusursuz bir denge ve tutarlılıkla başedebilir. Bunun sebebi, inanılmaz bir ses teknolojisine, teknoloji harikası malzemelere ve üstün bir iç kabin tasarımına sahip olmasıdır. Raf tipi hoparlörlerimizin uygun şartları ve üstün performansıyla kendinize yepyeni bir sistem kurabilir ya da mevcut sisteminizi iyileştirebilirsiniz.   

TSx220B features:

TSx Serisinin Dynamic balance  işleminden geçirilerek mükemmel şekilde tonlanmış, çift lamineli sürücü konileri pürüzsüz ve muhteşem doğallıkta bir ses sunmaktadır. Hafif olmalarına rağmen çok dayanıklı olup, yüksek verim ve düşük distorsiyon elde edilmek üzere mükemmel şekilde nemlendirilmişlerdir. 

Metal kubbelilerin ve hunilerin aksine, ipek/polimer kubbeli tweeterler, yüksek ses seviyelerinde bile kulağı yormayan, net ve detaylı tizler sunmakta ve çok daha gerçekçi bir ses üretimi gerçekleştirmektedir.   

Sesi öne doğru vermeye ayarlanmış çıkışı, alçak frekans seslerini pürüzsüzleştirerek raf tipi hoparlörden tam gövdeli, derin bir bas cevabı alınmasını sağlar.  

Çok kanallı sistemlerde efektlerin mükemmel bir şekilde harmanlanabilmesini sağlamak, hoparlörden hoparlöre geçişleri pürüzsüzleştirmek amacıyla, baştan sonra aynı bileşenlerle tasarlanmış olan tüm Polk hoparlörlerine kendi serileri içinde tiz uyumlandırması yapılmıştır.   

TSx Serisi yüksek verimliliğe sahip tasarımıyla hemen her elektronik cihazla, hatta mütevazı denebilecek bir güce sahip ampliler veya alıcılarla bile uyumla çalışarak geniş, net, doğal ve gerçekçi bir performans sunabilir.   

Yüksek performanslı çapraz geçiş sistemimiz, üstün özellikli bileşenleri sayesinde elde edeceğiniz performansı ikiye katlamaktadır ki (geniş çaplı yüksek frekans detaylarını ortaya çıkartan mylar yangeçiş kapasitörleri gibi). Ayrıca belirtelim, bu bileşenleri genellikle çok daha pahalı hoparlörlerde görmek mümkündür.  

Çift altın sarımlı, profesyonel tipte 5 yönlü kablo bağlantı uçları bağlantı seçeneklerini en güvenli seviyeye taşımaktadır.

Rezonansı kesen özelliği olan MDF malzemeyle yeni ve benzersiz nitelikte yapılmış kavisli iç tasarımı, duyulabilir seviyeye çıkan istenmeyen gürültüleri etkin biçimde azaltan, paralel olmayan, kavisli yan panelleriyle birlikte sert ve akustik olarak dingin bir alan yaratır. 

Tüm Polk ürünleri en iyi malzemeler ve en ileri üretim teknikleri kullanılarak üretilmiştir. Düşürme testi, aşırı sinyal cevabı ve ultraviyole ışınlara ve tuza maruz kalma testi de dâhil olmak üzere endüstrinin en zorlu kalite testlerinden geçmiştir. Polk hoparlörleri hayat boyu işlemek üzere üretilmiştir. 

Can hifi sitesinden alınmıştır


Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur, 

%100 orijinaldir,

orijinal kutusunda gönderilecektir,

mağazamızda dinleyebilirsiniz.

Add to Favorites
Camarossaudio Member Since April 2019
Seller Verification by audioG
has a website, confirmed by audioG
Items from this Seller 18 Active Listings
18 Listings All Time
Asking Price: 285 USD Price History >
Seller Accepts
Package
Length   0   cm
Width 0 cm
Height 0 cm
Weight 0 kg
Shipment Buyer Pays

Shipping Cost (Estimated)


Shipping From
test - Turkey

Shipping To
Worldwide

Return Policy Buyer can return the used item(s) in 0 days.
Buyer can return the new item(s) in 0 days.
FOLLOW US