SEARCH
Login / Register
Home>Analogue Interconnects>Chord>
CHORD CHRYSALIS İNGİLİZ Hi-End Ara Kablo Chord CHRYSALIS Posted On 17.01.2024
Last Update On 26.03.2024 Chord CHRYSALIS
Chord CHRYSALIS Chord CHRYSALIS Chord CHRYSALIS Chord CHRYSALIS
Description Original Description is in Turkish, other language texts are translations and can contain errors. EnglishDeutschSpanishTurkish

GÜMÜŞ RCA SOKETLER

TAMAMEN ORIJINAL İNGİLİZ YAPIMI

FİRMANIN ARTIK ÜRETMEDİĞİ VE BANA GÖRE EN DENGELİ VE EN KUSURSUZ ÇALAN KABLOSUDUR,AYRICA NAIM FİRMASI DA CİHAZLARINDA ÖZELLİKLE BU MODELİ ÖNERMEKTEDİR

RESİMLER VERİLECEK ÜRÜNE AİTTİR VE GÜNCELDİR...

LÜTFEN TAKAS VE İNDİRİM TALEP ETMEYİNİZ...

Chrysalis, Chord Company’nin özgün bir tasarımı olan ARAY iletken geometrisine sahiptir. ARAY iletken geometrisi, sinyal bütünlüğünü korumak ve müzikal ayrıntıları ortaya çıkarmak için geliştirilmiştir.

Chord Chrysalis kablosunun gri bir PVC kılıf içinde ayrı ayrı yalıtılmış dört çok telli iletkeni vardır. Her iletkenin kendi üst üste bindirilmiş kalkanı vardır, bu nedenle bir dış kılıfın içinde dört koaksiyel kablo olarak düşünülebilir.


Üst üste bindirilmiş bir topraklama, ince bakır tellerin iletkeni çevreleyen yalıtımın etrafına üst üste binecek şekilde sarıldığı anlamına gelir. Bu, kablo büküldüğünde, ekranın iletkeni düzgün bir şekilde örttüğü anlamına gelir. İletkenler çok telli oksijensiz bakırdır. Normal bakırın yapısında milyonda 500 ila 750 parça oksijen bulunur. Bu, bakırın oksitlenmesine ve kablonun uzunluğu boyunca direncin artmasına neden olacaktır. Alıştırılmış kalkan ayrıca oksijensiz bakırdır. İletkeni çevreleyen yalıtım polietilenden yapılmıştır. Dış ceket gri PVC'dir.

Naim Audio, The Chord Chrysalis'i özellikle tavsiye ediyor. 

Chord Chrysalis RCA kablolarının neredeyse tüm ekipmanlarla kullanılması tavsiye edilebilir. Chrysalis kayıpsız ses dinlemeye ihtiyaç duyan herkes için kusursuz bir seçenektir.

  • Oksijensiz bakır iletkenler ve Topraklama
  • Düşük yoğunluklu polietilen Di-elektrik
  • Düşük dirençli gümüş RCA Konnektörler
Add to Favorites
Kenan Dursun Member Since January 2024
Verify This Member!
1 other(s) verified this member.
Seller Verification by audioG
Seller has not been verified yet

This does only mean that audioG has not directly exchanged email, not confirmed the phone number, not confirmed the website of the seller. This does not mean that the seller is a scammer. However potential buyers should make sure that this item listed here physically exists and legit before sending any funds. Also advised that escrow services should be used.
Items from this Seller 3 Active Listings
6 Listings All Time

Message Activity
0 Messages (All Time)
0 Messages (Last 6 months)

Asking Price: 3,250 TRY Price History >
Seller Accepts
Package
Length   30   cm
Width 20 cm
Height 30 cm
Weight 1 kg
Shipment Buyer Pays

Shipping Cost (Estimated)
300 TRY

Shipping From
Istanbul - Turkey

Shipping To
Turkey


Return Policy Returns are not accepted for this item.
FOLLOW US