Login / New Account
Home>Bookshelf Speakers>Audioengine>
AUDIOENGINE P4 Siyah Audioengine P4 Siyah Listed On 09.05.2019
Last Update On 17.12.2019
Description Original Description is in Turkish, other language texts are translations and can contain errors. EnglishDeutschTurkish

Neden Pasif Hoparlör?
P4 ‘ün amacı zaten surround alıcıları ya da amfileri olan ve aynı Audioengine sesini, kalitesini pasif bir hoparlörde isteyen insanlar için küçük ama güçlü bir Bookshelf hoparlör tasarlamaktı.

Zaten ampliniz var mı?
‘Zaten aktif amfiniz varsa ya da o büyük surround alıcıdan vazgeçmek istemiyorsanız’ P4 tam size göre. P4’ü ev sinema sisteminizle ya da stereo hoparlörlerinizle kullandığınızda bariz bir hal alan, boyutuna rağmen olağanüstü bir bas karşılığı vardır. P4 ayaklar üzerinde durduğunda, bookshelf olarak kullanıldığında ya da duvara giydirildiğinde de aynı ses performansını sergileyebilir.

Ailenin bir parçası
Audioengine aktif ve pasif hoparlör modelleri benzer ses ve ayarlamalara sahip olduğundan istediğiniz herhangi bir hoparlörümüzle ya da Audioengine kablosuz adaptörler ile bağlantı gerçekleştirebilirsiniz.

Çok yönlü
P4 pasif hoparlörler dijital hibrid amfilerle, (D Sınıf, T Sınıf vb) pek çok stereo alıcı ile, entegre amfilerle ve tüplü amfilerle mükemmel uyumu yakalar. P4 4ohm luk dirence sahiptir ancak herhangi bir alıcıya, 4, 6 ya da 8 ohm hoparlörlü aktif bir amfiye bağlandığında en iyi performansı sergileyecektir.

Farkı işitin
P4 kalitede ve kolay kurulumda yeni bir seviyedir. İster duvarda, ister ev sinema sisteminde surround hoparlör olarak ya da raf üzerine, masa üzerine kompakt stereo olarak kullanabilirsiniz. Ne olursa olsun farkı işiteceğinizden şüphemiz yok!

Add to Favorites
Mavi Hifi Member Since April 2019
Seller Verification by audioG
replies email, confirmed by audioG
has a website, confirmed by audioG
replies calls, confirmed by audioG
Items from this Seller 65 Active Listings
93 Listings All Time
Asking Price: 350 USD Discount Price: 210 USD Price History >
Seller Accepts
Package
Length   0   cm
Width 0 cm
Height 0 cm
Weight 0 kg
Shipment Seller Pays

Shipping Cost (Estimated)


Shipping From
Istanbul - Turkey

Shipping To
Worldwide

Return Policy Buyer can return the used item(s) in 5 days.
Buyer can return the new item(s) in 5 days.
FOLLOW US