SEARCH
Login / New Account
Home>Solid State Pre Amplifiers>Accuphase>
Accuphase C-275 - Sıfır Kondisyonda Accuphase Accuphase C-275 Posted On 01.03.2022
Last Update On 21.01.2023 Accuphase Accuphase C-275
Accuphase Accuphase C-275 Accuphase Accuphase C-275 Accuphase Accuphase C-275 Accuphase Accuphase C-275 Accuphase Accuphase C-275
Description Original Description is in Turkish, other language texts are translations and can contain errors. EnglishDeutschTurkish

Sıfır gibidir.Koleksiyonerden satılıktır.

Pazarlık ve Takas yoktur.


C-290'ın denge aktarım teknolojisini takip ederek ve bunu bir akım geri besleme büyütme devresinden oluşturarak birçok özelliği daha da zenginleştiren kontrol amplifikatörü.

Saf hat amplifikatör kompozisyonu olmasına rağmen, isteğe bağlı özel telefon ekolayzır birimi AD-275 ile bir analog diskin oynatılması da sağlanır.


Denge iletim sistemi, bir hat yükseltici parçası için kullanılır.

Denge iletimi, fazın karşılıklı olarak tersine döndüğü pozitif/negatif simetrik sinyali aynı anda gönderen ve ortak modda gürültü bileşenini ortadan kaldırma kabiliyetinde mükemmel olan bir sistemdir.

Bu devrede 2 set amplifikatörün her çıkışı karşı tarafa geri beslediği ve +-simetrik sinyalin düşük empedans ile gönderildiği bir kablo ile kollarını kıvırma ilişkisi vardır. + -'nin simetrik sinyali, topraklamanın topraktan gerçekleştirildiği devre olduğundan, bir çıkışın bir tarafını topraklasa bile, her iki amplifikatör de çalışır ve bir Çıkış voltajı değişmez.


Terazi çıkış birimi, akım geri besleme büyütme devresini benimser ve onu ses kalitesinin önemli olduğunu düşünen ayrı bir parçadan oluşturur.

Bu devre, bir dönüş tarafında giriş terminalinin empedansını düşürür, akımı tespit eder, bir transformatör empedans yükselticisi ile bu akımın I-V dönüşümünü gerçekleştirir ve çıkış sinyalini yapar.

Bu devrede, bir dönüş giriş kısmının empedansı çok düşük olduğundan ve faz kompanzasyonuna neredeyse hiç gerek olmadığından faz dönüşü oluşturmak zor olduğundan, gelen bir sinyale göre yanıt özelliğinde üstündür ve güç gösterilir. birçok darbe bileşeni içeren müzik çalma.


Amplifikatör devresi, line-in ve balans çıkışı gibi sağ ve sol olmak üzere toplam dört adet amplifikatörden oluşmakta olup, geniş bantlı sabit voltajlı bir güç kaynağı taşıyan alüminyum mahfaza içinde muhafaza edilmiş, ana karta sabitlenmiştir. cam epoksi ile rezonans ve titreşimin karşılıklı müdahalesi engellenir.

Ayrıca güç trafosu ve filtre kondansatörü de sağ-sol bağımsızlığı düşünülerek, 8mm kalınlığındaki sert alüminyum ile çerçeve yapısına göre mükemmel monofonik bileşime sahip olarak elektriksel parazit ve mekanik titreşim bastırılmıştır.


Güç kablosu olarak 6N miktarında saflıkta bakır tel kullanılmıştır.

Ayrıca ticari bir kablonun bağlanması da bir konnektör sistemi ile mümkündür.


Sinyal rotası alınmadan en kısa yoldan düz bir sinyal rotası oluşturulduğundan, bir röleyi elektronik olarak kontrol eden lojik röle kontrol sistemi benimsenmiştir.

Burada kullanılan röle olarak haberleşme endüstrisi için kapsüllü tip röle benimsenmiş olup, kontağa altın kaplama ve çapraz çubuk ikiz sistemi ile düşük kontak direnci ve miktar dayanıklılığı kazanmıştır.


Tüm ekipmanın fazını tersine çeviren faz anahtarı taşınır.

Değiştirme yöntemi, yalnızca + ve - denge amplifikatörü giriş ünitesinin değiştirilmesi için ses kalitesinde bozulmaya sahip değildir.


Şu anda tam ölçekli grafik ekolayzır vb. için kullanılan eklenen tip aktif filtre sisteminin ton kontrolü, ton kontrolü olarak benimsenmiştir.

Düz [ orijinal ] ton kontrolü [ bu ] sinyali düz geçen, bir diğeridir, gerektiğinde özelliği yapan ve düz bir sinyalden ayarlanan ve ses kalitesi açısından baskınlık görevi gören bir sistemdir.


Amplifikatör sadece kulaklıkta oluşur.

Bir hoparlörün çıkışı kesilebilir ve ana ses seviyesinde [kulaklık çıkışının] değişkenini gerçekleştirebilir.


Bir bozulmanın küçük direnç nesnesi, özellikle hacim olarak kabul edilir.

Ekli uzaktan kumanda ile ses seviyesi işlemi, bu ses kontrolörü ve kavramalı küçük bir motorun kombinasyonu ile gerçekleştirilir.


ÖZELLİKLER

Frekans yanıtı: 20Hz - 20kHz

Toplam harmonik bozulma: %0,005

Giriş hassasiyeti: 0,25mV (MC), 4mV (MM), 252mV (hat)

Sinyal gürültü oranı: 79dB (MC), 92dB (MM), 114dB (hat)

Çıkış: 6V (Ön çıkış)

Boyutlar: 475 x 150 x 404 mm

Ağırlık: 19.7kg

Add to Favorites
Serkan Akgöz Member Since March 2022
Verify This Member!
0 other(s) verified this member.
Seller Verification by audioG
replies email, confirmed by audioG
replies calls, confirmed by audioG
Items from this Seller 18 Active Listings
25 Listings All Time

Message Activity
11 Messages (All Time)
1 Messages (Last 6 months)

Asking Price: 80,000 TRY Price History >
Seller Accepts
Package
Length   1   cm
Width 1 cm
Height 1 cm
Weight 1 kg
Shipment Buyer Pays

Shipping Cost (Estimated)
Please contact seller.

Shipping From
Istanbul - Turkey

Shipping To
Worldwide

Return Policy Returns are not accepted for this item.
FOLLOW US