SEARCH
Login / Register
This listing has expired. It is listed for archieve purposes.
Home>Audio Players>Denon>
Denon HEOS LINK (HS2) Silver Denon Denon HEOS LINK (HS2) Silver Posted On 11.11.2022
Last Update On 11.11.2022 Denon Denon HEOS LINK (HS2) Silver
Denon Denon HEOS LINK (HS2) Silver Denon Denon HEOS LINK (HS2) Silver Denon Denon HEOS LINK (HS2) Silver Denon Denon HEOS LINK (HS2) Silver
Description Original Description is in Turkish, other language texts are translations and can contain errors. EnglishDeutschTurkish

Denon HEOS LINK (HS2) Silver. Extreme Audio çıkışlı, kutulu ve faturalı. İlk sahibiyim. Mükemmel durumda. Takas düşünmüyorum.


HEOS Link evinizin her yerinde sevdiğiniz müziklerin keyfini yaşamanızı sağlayan HEOS kablosuz çok odalı ses sisteminin parçasıdır. Kullandığınız kablosuz ev ağınızdan ve iOS veya Android cihazınızdaki HEOS uygulamasından faydalanarak kendi müzik kütüphanenizdeki, online müzik aktarım hizmetlerinden ve binlerce internet radyo istasyonundan müzikleri araştırabilir, tarayabilir ve oynatabilirsiniz.


HEOS Link ile HEOS çok odalı sesinizi hali hazırdaki müzik ve sinema ses sisteminize ekleyebilir ve farklı odalarda farklı şarkıları ve her odada aynı şarkıyı çalabilirsiniz.


Çok yönlü HEOS Link ev ağınıza hızlı ve çabuk bağlantı için dahili çift band "N" kablosuz teknolojiye sahiptir. Dahili kablosuz işlevine ek olarak HEOS Link LAN'a kablolu bağlantı için RJ-45 Ethernet portu donanımlıdır. USB portu taşınabilir USB sürücü bağlamanıza izin vermesinin yanında taşınabilir cihazlarınızı USB bağlantısıyla şarj etmenize de yardımcı olur.


Stereo ön amplifikatör çıkışlara ek olarak güçlendirilmiş subwoofera bağlantı için sub çıkış da vardır. Çok daha fazla sayıda ekipmanla ve optik dijital ses girişi özellikli cihazlarla uyum için hem koaksiyel hem de dijital ses çıkışları dahildir. HEOS Link taşınabilir oynatıcıya direkt bağlantı için 3.5mm jaklı ek yardımcı hat girişinin yanıda stereo hat girişi (RCA jaklar aracılığıyla) donanımlıdır.


HEOS kablosuz hoparlör modellerimizde olduğu gibi sevdiğiniz müzik dosyalarını aktarabilir ve iOS ve Android versiyonları mevcut olan HEOS uygulaması ile HEOS Link'i kontrol edebilirsiniz. HEOS uygulaması ile akıllı telefon, tablet veya taşınabilir ses oynatıcılarınızdaki müzik dosyalarını dinlemek için seçebilirsiniz. Ayrıca internet radyo istasyonları ve sevdiğiniz müzik aktarım hizmetlerini de dinleyebilirsiniz.


Özel dijital teknolojimiz üst düzey ses duyarlılığı ve stereo görüntüleme kalitesini garanti altına almak için hassas ses senkronizasyonu (mikrosaniyeler ile) sağlar.


Ve HEOS Link Denon ses bileşenleri ve sistemleri sahipleri için ek kolaylıklar sağlar. Ürünle birlikte verilen kızıl ötesi yayıcıyı HEON Link IR çıkışına bağlayın ve onu Denon bileşeninin ön paneline yakın bir yere koyun. Veya eğer Denon ürününüz direkt IR giriş jakına sahipse HEOS Link'i IR direkt kablonuz ile bağlayabilirsiniz. Sonrasında HEOS uygulaması ile Denon sisteminizi açabilir, uygun girişi seçebilir ve sevdiğiniz müzik dosyalarını çalabilirsiniz. Farklı odalarda farklı şarkıları dinleyebilir veya tüm odalarda aynı şarkıyı çalabilirsiniz. HEOS Link'e motorize perde veya açılan motorize ön projeksiyon ekranı gibi 12V tetikleyici girişli diğer cihazlar ve ürünleri bağlamak için 12V tetikleyici çıkış da vardır.


Şık HEOS Link dış yüzeyi tarz gümüş aksanlara sahiptir ve kolaylık için ses ve ses kapatma kontrolleri ayrı şekilde yan panelde yer alır.


HERHANGİ BİR ALICI, AMPLİFİKATÖR VEYA EV STEREO SİSTEMİ HEOS ALANINA ÇEVİRİN

AKTARIM SERVİSLERİNDEN İSTEDİĞİNİZ ŞARKIYI İSTEDİĞİNİZ ODADA ÇALIN.

DENON AVR, HİFİ VE MİNİ GÜÇ, GİRİŞ VE SES KONTROLÜ

HARİCİ CİHAZI ÇALIŞTIRMAK İÇİN 12V TETİKLEYİCİ ÇIKIŞ

SUBWOOFER ÖN ÇIKIŞ

OPTİK DİJİTAL VE ANALOG GİRİŞ

KOAKSİYEL VE OPTİK DİJİTAL ÇIKIŞ

DEĞİŞKEN ANALOG ÇIKIŞ

ÇOKLU ODA İŞLEVİ

OLAĞANÜSTÜ SES

KOLAY KULLANIMLI UYGULAMA

KOLAY KURULUM

AKILLI CİHAZINIZDAN HERHANGİ BİR HOPARLÖRDE OYNATIN : AKTARIM BULUT SERVİSLERİ, TELEFON/TABLETTEN, USB'DEN, AĞ DEPOLAMASINDAN, AUX GİRİŞİNDEN DİREKT BAĞLANTI


Analogue output Output level "FIX : 2.0 Vrms (10 kΩ/kohms)/Variable"

Toplam Distorsiyon ANALOGUE IN: 0.003 %(1 kHz)


SN ratio: ANALOGUE IN 100 dB

Frekans Yanıtı 10 Hz to 100 kHz: +1, -3dB


Müzik Abonelik Hizmetleri - The HEOS app lets you choose from popular subscription streaming services including Spotify, TuneIn, SoundCloud, TIDAL, Deezer, Napster and Mood:Mix. More services will be added soon.


External Inputs - Analogue or optical digital sources connected to the HEOS Amp or other HEOS players.


İnternet Radyo İstasyonları - Streaming AAC, MP3, WMA (via the TuneIn service)


Desteklenen Müzik Formatları

"Audio Formats Supported:

WMA: Up to and including 192kbps

AAC and MP3: Up to and including 320kbps

WAV, ALAC and FLAC: Up to and including 24-bit/192kHz.

DSD: 2.8MHz, 5.6MHz"


Bluetooth Desteği - Play on one speaker or add other HEOS speakers in party mode.


Desteklenen Resim Formatları - HEOS Link HS2 supports JPG, PNG, BMP and GIF album art picture formats.


Desteklenen USB Sürücüleri - HEOS Link HS2 supports USB thumb drives via the built-in USB port. Music content on a USB drive can be played back locally, or on any or all HEOS players on your network.


Telefon veya tablette kayıtlı müzik - iTunes music stored locally on your iOS device or music files on your Android or Kindle Fire device.


NAS (Network'e Ekli Depolama) - Play from your DLNA compliant music servers.


Kablosuz Bağlantı - Supports latest dual band wireless networks (including 802.11 a/b/g/n/ac standards).


Kablolu Bağlantı - Connect to your home or office LAN system via the RJ-45 wired LAN port.


Güç Kaynağı - AC 220 - 240 V, 50/60 Hz


Kutuda Ne Var? - HEOS Link HS2, AC power cord, 3.5mm setup cable, RCA cable, Ethernet cable, Quick Start guide, IR emitter cable, IR direct cable


Kontroller ve Sinyaller

"Volume up/down

Mute / Mute button LED indicator

Multicoloured LED status indicator

Network ‘connect’ button (rear)

Bluetooth ‘connect’ button (rear)"


Ağırlık - 1.3 kg


Çoklu Dil Desteği - English, German, French, Spanish, Italian, Dutch, Russian, Swedish, Norwegian, Danish, Polish


Boyutlar - 74 x 155 x 150 mm


İşlem Sıcaklık Aralığı - 5°C~35°C

Ürün Tamamlama - Silver

Tolga Yağlı Member Since November 2022
Verify This Member!
0 other(s) verified this member.
Seller Verification by audioG
replies calls, confirmed by audioG
Seller has not been verified yet

This does only mean that audioG has not directly exchanged email, not confirmed the phone number, not confirmed the website of the seller. This does not mean that the seller is a scammer. However potential buyers should make sure that this item listed here physically exists and legit before sending any funds. Also advised that escrow services should be used.
Items from this Seller 0 Active Listings
6 Listings All Time

Message Activity
0 Messages (All Time)
0 Messages (Last 6 months)

Asking Price: -
Seller Accepts
Package
Length   7   cm
Width 15 cm
Height 15 cm
Weight 2 kg
Shipment Local Pickup Only

Shipping Cost (Estimated)
Please contact seller.

Shipping From
İstanbul - Turkey

Shipping To
Turkey


Return Policy Buyer can return this item in 2 days.
FOLLOW US