SEARCH
Login / New Account
Home>CD/SACD Players, Transports>Quad>
QUAD PLATINUM DMP DIGITAL MEDIA PLAYER Quad QUAD Platinum DMP Posted On 22.11.2022
Last Update On 2.11.2023 Quad QUAD Platinum DMP
Quad QUAD Platinum DMP Quad QUAD Platinum DMP Quad QUAD Platinum DMP Quad QUAD Platinum DMP Quad QUAD Platinum DMP Quad QUAD Platinum DMP
Description Original Description is in Turkish, other language texts are translations and can contain errors. EnglishDeutschTurkish Platinum DMP – Dijital Medya Oynatıcı – pres döküm alüminyum ve ABS'den yapılmış yüksek kaliteli bir CD mekanizması kullanır; sinterlenmiş bronz yataklara sahip çelik çubuklar üzerinde çalışan CD tepsisi. Bu, ikiz Cirrus Logic 192kHz/24-bit Delta-Sigma dijitalden analoğa dönüştürücüleri besler, kanal başına bir tane çift diferansiyel modda çalışır ve titreşimi en aza indirmek için ana saat DAC'lere yakın konumlandırılır.

DAC bölümü, CD aktarımına hizmet etmenin yanı sıra, DMP'nin altı dijital girişinden (üç optik, iki elektrikli ve bir USB) sinyal alabilir ve bunları 192kHz/24-bit'e yükseltebilir, bu arada ünite ayrıca dengeli XLR seçeneğine de sahiptir. veya tek uçlu RCA fono analog girişleri.

Çıkış ayrıca, sabit veya değişken seviye seçeneğiyle XLR'ler veya RCA'lardadır ve DMP, dijital ve analog sinyaller ile güç yolları arasındaki elektromanyetik etkileşimi en aza indirmek için dört katmanlı bir PCB ve düşük seviye kullanan bir doğrusal güç kaynağı bölümü kullanır. düzenlenmiş 13 kaynağı beslemek için gürültü toroidal trafo.

Platin Stereo ve Platin Mono amplifikatörler, lineerliği en üst düzeye çıkarmak için her biri kendi sürücü transistöründen sürülen çok sayıda çıkış transistörlü çıkış aşamalarını kullanır. , tüm ses spektrumunda daha doğal bir dinamik performansa yol açar.'

Sinyal yolundaki kapasitörleri ortadan kaldırmak için DC servo kuplajı kullanılır ve sinyal yollarını taramak için yeni PCB düzenleri tasarlanmıştır.


Her iki amplifikatör de XLR veya RCA giriş seçeneklerine sahiptir ve Platinum DMP tarafından açılıp kapatılmalarına izin veren 12V tetikleme bağlantısına sahiptir.

Platin Stereo güç amplifikatörü, kanal başına 150 W ve Mono 180 W sunar.
Add to Favorites
Hakan Elmali Member Since November 2022
Verify This Member!
0 other(s) verified this member.
Seller Verification by audioG
Seller has not been verified yet

This does only mean that audioG has not directly exchanged email, not confirmed the phone number, not confirmed the website of the seller. This does not mean that the seller is a scammer. However potential buyers should make sure that this item listed here physically exists and legit before sending any funds. Also advised that escrow services should be used.
Items from this Seller 2 Active Listings
2 Listings All Time

Message Activity
5 Messages (All Time)
4 Messages (Last 6 months)

Asking Price: 48,000 TRY Price History >
Seller Accepts
Package
Length   40   cm
Width 38 cm
Height 16 cm
Weight 15 kg
Shipment Buyer Pays

Shipping Cost (Estimated)
Please contact seller.

Shipping From
İzmir - Turkey

Shipping To
Turkey


Return Policy Returns are not accepted for this item.
FOLLOW US