SEARCH
Login / New Account
Home>Multi-Channel Amplifiers>Denon>
Denon AVR-X4500h Ampli Denon AVR-X4500h Posted On 13.07.2023
Last Update On 13.07.2023 Denon AVR-X4500h
Denon AVR-X4500h Denon AVR-X4500h Denon AVR-X4500h Denon AVR-X4500h Denon AVR-X4500h
Description Original Description is in Turkish, other language texts are translations and can contain errors. EnglishDeutschTurkish

Denon AVR-X4500H Receiver Ampli​

Genel olarak çok temiz, yalnızca panelin köşelerinde taşınma esnasında oluşan deformasyonlar mevcuttur.

Orijinal kumandsı mevcuttur.


Dolby Atmos, DTS: X ve Auro-3D dahili özellikli en gelişmiş 3D ses paketini, kesintisiz kontrol için HEOS teknolojimiz ve Amazon Alexa ses uyumluluğu sayesinde benzersiz müzik çalma seçenekleri sunan Premium 9.2 kanallı AV Surround Receiver


MUHTEŞEM 3D SES.

En yeni ses formatları Dolby Atmos, DTS: X ve dahili Auro-3D ile en eksiksiz surround ses deneyiminin keyfini çıkarın. En dikkat çekici olanı, 9 kanallı amplifikasyon, harici bir amplifikatöre ihtiyaç duymadan 7.2.2 veya 5.2.4 3D deneyiminin kurulmasına izin verir.


EKO MODLU GÜÇLÜ 9.2 KANAL AMP.

AVR-X4500H, ayrı yüksek akım kapasitesine sahip güç transistörleri kullanan, 9 kanalın tümü aynı şekilde yapılandırılmış gelişmiş bir güç amplifikatörü bölümüne sahiptir. Her kanal 200 watt olarak derecelendirilmiştir ve tüm kanallar daha düşük empedanslı hoparlörleri (4 ohm'a kadar) güvenle çalıştırabilir. Ayrıca, ses düzeyine göre kullanılabilir maksimum gücü ayarlayan bir Otomatik Eko modunun yanı sıra, güç tüketimini gerçek zamanlı olarak azaltmanızı sağlayan bir ekran Eko sayacı da vardır.


EV SİNEMASININ GELECEĞİNE HAZIR.

AVR-X4500H’nin gelişmiş video bölümü, en yeni HDMI ve HDCP 2.2 spesifikasyonlarıyla tamamen uyumludur ve herhangi bir 4K Ultra HD kaynağı için hazırlanmıştır. Yüksek Dinamik Aralık (HDR), Dolby Vision uyumluluğu, Hibrit Log Gama (HLG) ve eARC (gelişmiş Ses Dönüş Kanalı) da elinizin altında. Ayrıca, eski analog ve dijital kaynaklardan elde edilen ultra yüksek çözünürlüklü görüntülerin keyfini çıkarabilirsiniz.


KABLOSUZ AĞINIZIN KALBİ.

Her ses, tüm müzikleriniz kolaylıkla kontrol edilir. Hem Wi-Fi hem de Bluetooth ile tam kablosuz bağlantı sağlanır, Apple Airplay 2 desteklenir. Dahili HEOS teknolojisi, AVR-X4500H'nin tüm ev kablosuz çok odalı ses ağının uygulama kontrollü kalbi olmasını sağlar.


BAŞLANGIÇTAN İTİBAREN MÜKEMMEL KURULUM.

AVR-X4500H, en doğru yapılandırmayı sağlamak için kurulum sürecinde size kolayca rehberlik eder. En başından itibaren sisteminizle mümkün olan en iyi ses ve video kalitesi için tüm ayarları optimize edin. En gelişmiş Audyssey MultEQ XT32 oda ölçüm sistemi, her odada en iyi sesi sağlar.


AMAZON ALEXA SES KONTROLÜ.

Amazon Alexa ve sesinizle AVR'yi eller serbest olarak kontrol edin. Ses seviyesini ayarlayın, bir sonraki parçaya geçin, farklı medya oynatıcılarınız için girişleri değiştirin ve daha fazlası - “Sadece İsteyin.” AVR-X4500H, HEOS aygıtlarınız ve diğer seçkin Denon ürünleriniz için Amazon Alexa sesli komutlarını etkinleştirmek üzere HEOS Home Entertainment Skill uygulamasını indirin. Amazon Echo cihazı gerekiyor.

Add to Favorites
Ali KARADAĞ Member Since July 2023
Verify This Member!
1 other(s) verified this member.
Seller Verification by audioG
replies email, confirmed by audioG
replies calls, confirmed by audioG
Items from this Seller 1 Active Listings
1 Listings All Time

Message Activity
0 Messages (All Time)
0 Messages (Last 6 months)

Asking Price: 1,200 EUR Price History >
Seller Accepts
Package
Length   45   cm
Width 40 cm
Height 20 cm
Weight 31 kg
Shipment Buyer Pays

Shipping Cost (Estimated)
400 TRY

Shipping From
Izmir - Turkey

Shipping To
Turkey


Return Policy Returns are not accepted for this item.
FOLLOW US